Історії справжніх людей
У кожного клієнта у школі своя мета
І ми будуємо навчання так, щоб кожен досяг своєї мети
Курси English for IT от Solid
IT English
Курс технічної англійської для розробників та інших спеціальностей у айті. Тут ти прокачаєш лексику, вивчиш і почнеш використовувати нові граматичні структури матеріалам, зібраним спеціально для ІТ-сфери. Курси англійської для IT-фахівців проходять онлайн і підходять для tech і non-tech спеціалістів з рівнем від Elementary до Upper-Intermediate.
наші курси підходять усім, хто працює в айті
  • Software Developers, UI/UX designers, QAs, DevOps Engineers, IT recruiters, Artists ;
  • Тим, хто постійно використовує письмову та усну англійську у роботі та бере участь у мітингах з колегами з інших країн;
  • Власникам рівнів англійської мови Elementary & Pre-Intermediate і вище.
Чому ми
наші курси англійської для IT-фахівців обирають по чотирьох причин
Актуальна
методика
Контент підбирали mobile and software developers, QA, DevOps, HR, PM, PO, UI/UX designer та Scrum Master. Методисти школи перетворили весь матеріал на корисний курс. Ти будеш обговорювати тренди у розробці, баги та складності на проектах.
Маленькі
групи
Ми викладаємо у командах до 6 осіб. Такий learning process найефективніший, адже викладач приділить увагу кожному, ти прокачаєш свою технічну англійську для IT-фахівців.
Регулярне
тестування
Щомісяця teacher тестує своїх студентів, тому що для нас важливим є твій прогрес. Наприкінці ти отримаєш Сертифікат з оцінкою останнього іспиту.
Кар'єрна
консультація
На заняттях ти опрацюєш своє CV, незалежно від професії, підготуєшся до найскладнішої співбесіди, а наприкінці курсу отримаєш кар'єрну консультацію та рекомендації керівника школи SOLID.
Актуальна
методика
Контент підбирали mobile and software developers, QA, DevOps, HR, PM, PO, UI/UX designer та Scrum Master. Методисти школи перетворили весь матеріал на корисний курс. Ти обговорюватимеш тренди у розробці, баги та складності на проектах.
Маленькі
групи
Ми викладаємо у командах до 6 осіб. Такий learning process найефективніший, адже викладач приділить увагу кожному, ти прокачаєш свою технічну англійську для IT-фахівців.
Регулярне
тестування
Щомісяця teacher тестує своїх студентів, тому що для нам важливий твій прогрес. Наприкінці ти отримаєш Сертифікат з оцінкою останнього іспиту.
Кар'єрна
консультація
На заняттях ти опрацюєш своє CV, незалежно від професії, підготуєшся до найскладнішої співбесіди, а наприкінці курсу отримаєш кар'єрну консультацію та рекомендації від керівника школи SOLID.
Курси англійської для айтішників:
Starter, Basic і Pro
3 заняття, старт у будь-який час
індивідуальний графік
1 830 ₴  / весь курс
2 місяці, старт 15.07.2022
3 заняття на тиждень
390 ₴  / заняття / 90 хв
485  ₴  / заняття / 60 хв
9 350 ₴ за весь курс
4 місяці, старт 14.07.2022
2 заняття на тиждень
360  ₴  / заняття / 90 хв
485  ₴  / заняття / 60 хв
10 763 ₴ за весь курс
3 місяці, старт 14.07.2022
2 заняття на тиждень
360  ₴  / заняття / 90 хв
485  ₴  / заняття / 60 хв
8 610 ₴ за весь курс
Feedback
Відгуки
Ось що думають наші студенти, які вже пройшли Курси англійської для ІТ.
Індивідуальні курси
У мене вже почалися активні співбесіди, і на кожній з них я вільно відповідаю на запитання. Результатом я задоволена, продовжуємо працювати над мовою далі.
Вікторія Ведмідь
Про курс ІТ Pro
Нещодавно проходив інший курс і розчарувався в онлайн освіті. Але зараз все в крапку, завантаження добре, не встигаю навіть робити дз) Ну і граматика і лексика, яка мені потрібна)
Олександа Парішкура
Про підготовку до співбесіди
Мені дуже сподобався інтерактивний підхід з "іграми" та моделюванням реальної співбесіди) Мені це завжди допомагає засвоїти інформацію. Загальна атмосфера заняття дуже важлива для мене і мені було легко та цікаво спілкуватися з Михайлом
Без імені
Про індиви та персональну програму для власниці маркетингового агенства
Мені все подобається, відчуваю, що вже значно легше можу починати розмову та програма цікава. Якщо я маю якісь, штуки що мені треба підтягнути, кажу тічеру і він мене консультує одразу. І це прекрасно) Подобається також, що одражу аналізує пробіли і в кінці уроку все закріплюємо.
Без імені
Про індивідуальні курси
Тічер Таня – пряма моя людина. Час пролітає непомітно і дуже швидко. І читати та слухати – мені все подобається. Дякуємо вам за школу та викладачів, тепер ще більше хочу вивчити та розмовляти англійською.
Без імені
Про ІТ Starter
Сумно , що курс добігає кінця😢 Враження після курсу тільки позитивні, так як такий формат навчання мені до душі☺️ Мені дуже приємно, що Михайло дав мені такий фідбек) І я вже казала, що викладач він класний👍🏻 зрозуміло пояснює та допомагає розвивати логічне мислення по англійськи.
Інна Зелененко
Велике спасибі цій школі!
Імітували різні ситуації та найрізноманітніші питання, які можуть бути поставлені на співбесіді. Також провели пробне інтерв'ю. Всім раджу цю школу, тому що тут працюють майстри.
Sergey Vikentev,
QA Automation
Тут підходять індивідуально до вашої вакансії.
Рекомендую підготовку до співбесіди з англійської мови Solid, тут підходять індивідуально до вашої вакансії та у 2-3 созвона по зум вас готують до найчастіше задаваних питань.
Anna Neznaenko
PM
Відчуй себе впевнено на роботі!
Запишись на курси англійської для IT-фахівців онлайн та вдоскональ свій інглиш.
You can learn IT!