Історії справжніх людей
У кожного клієнта у школі своя мета
І ми будуємо навчання так, щоб кожен досяг своєї мети
Solid English School - онлайн школа
IT & Business англійської
Наша місія зробити IT ком'юніті англомовним
Наша мета
Показати, що англійська може стати інструментом, який кожен може освоїти за 9 місяців; навчити говорити на англійською із зарубіжними колегами та замовниками також впевнено, як і рідною мовою.
Що ми робимо
Онлайн курси IT та Business англійської для технічних та нетехнічних фахівців у всьому світі.
Наші проекти:
  • унікальні курси IT англійської, розроблені спільно з Розробники, QA, HR, PM, Scrum Master, UI/UX designer, DevOps, Marketing Specialist
  • підготовка до співбесід в IT компанії (допомогли отримати оффери від SoftServe, DataArt, Playtika, Sitecore, Luxoft, Ardas, EPAM та Amazon)
  • Speaking clubs з носіями мови та профільні воркшопи для IT спеціалістів
  • онлайн курс підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови за стандартами CELTA та проект Teachers Club Dnipro
Говорити англійською у розумінні Solid
Це легко переключатися на англійську мову без страху та тремтіння у голосі; використовувати англійську як інструмент для досягнення кар'єрних та особистих цілей в IT та Digital світі.
Школа IT та Business англійської Solid - це
  • 4 роки роботи
  • 8 спеціалізованих програм навчання: для tech and non-tech IT фахівців, для менеджерів та власників бізнесу, які комунікує із закордонними колегами та замовниками для switchers, які планує почати кар'єру в IT та Digital, для викладачів англійської
  • 1500 випускників
  • команда з 20 талановитих спеціалістів, яка продовжує стрімко зростати
  • клієнти по всьому світу
Feedback
Відгуки
Індивідуальні курси
У мене вже почалися активні співбесіди, і на кожній з них я вільно відповідаю на запитання. Результатом я задоволена, продовжуємо працювати над мовою далі.
Вікторія Ведмідь
Про курс ІТ Pro
Нещодавно проходив інший курс і розчарувався в онлайн освіті. Але зараз все в крапку, завантаження добре, не встигаю навіть робити дз) Ну і граматика і лексика, яка мені потрібна)
Олександа Парішкура
Про підготовку до співбесіди
Мені дуже сподобався інтерактивний підхід з "іграми" та моделюванням реальної співбесіди) Мені це завжди допомагає засвоїти інформацію. Загальна атмосфера заняття дуже важлива для мене і мені було легко та цікаво спілкуватися з Михайлом
Без імені
Про індиви та персональну програму для власниці маркетингового агенства
Мені все подобається, відчуваю, що вже значно легше можу починати розмову та програма цікава. Якщо я маю якісь, штуки що мені треба підтягнути, кажу тічеру і він мене консультує одразу. І це прекрасно) Подобається також, що одражу аналізує пробіли і в кінці уроку все закріплюємо.
Без імені
Про індивідуальні курси
Тічер Таня – пряма моя людина. Час пролітає непомітно і дуже швидко. І читати та слухати – мені все подобається. Дякуємо вам за школу та викладачів, тепер ще більше хочу вивчити та розмовляти англійською.
Без імені
Про ІТ Starter
Сумно , що курс добігає кінця😢 Враження після курсу тільки позитивні, так як такий формат навчання мені до душі☺️ Мені дуже приємно, що Михайло дав мені такий фідбек) І я вже казала, що викладач він класний👍🏻 зрозуміло пояснює та допомагає розвивати логічне мислення по англійськи.
Інна Зелененко
Велике спасибі цій школі!
Імітували різні ситуації та найрізноманітніші питання, які можуть бути поставлені на співбесіді. Також провели пробне інтерв'ю. Всім раджу цю школу, тому що тут працюють майстри.
Sergey Vikentev,
QA Automation
Тут підходять індивідуально до вашої вакансії.
Рекомендую підготовку до співбесіди з англійської мови Solid, тут підходять індивідуально до вашої вакансії та у 2-3 созвона по зум вас готують до найчастіше заданих питанням.
Anna Neznaenko
PM