Онлайн - курс
Англійська для HR and recruiter
Програму наших курсів складала команда спеціалістів з IT-сфери, тому вони підходять для HR-ів з айті-компаній та тих, хто хоче стати їм. Знаючи мову, ти зможеш перевірити кваліфікацію і рівень англійської кандидата, знаходити кращих спеціалістів і грамотно спілкуватися з колегами та босом з інших країн.
360  ₴  / заняття / 90 хв
485  ₴  / заняття / 60 хв
10 763 ₴ за весь курс
Можлива оплата частинами
Найближчий старт
КОЖНИЙ
ПОНЕДІЛОК
Англійська для HR and recruiter
Тривалість курсу - 30 занять
Тривалість заняття - 90 хв.
Графік:
ПН і СР
19:00-20:30
Англійська для HR and recruiter
English for HR and recruiter ще потрібен тим, хто працює в міжнародній команді, але відчуває, що не може повністю висловити свої думки. На наших курсах ти вивчиш професійну лексику, поповниш словниковий запас, переступиш мовний бар'єр і покращиш вимову. Наші Курси підходять HR-фахівцям у IT-сфері з рівнем від Elementary до Upper-Intermediate.
Англійська для HR-менеджерів - маст-хев скілл:
 • Рекрутери та інтерв'юери шукають IT-спеціалістів і повинні перевірити їх англійську;
 • HR-спеціалісти в міжнародних компаніях не тільки наймають персонал, а і постійно користуються письмовим та усним англійською мовою в роботі;
 • English language потрібен всім HR-менеджерам, які беруть участь у мітингах з колегами та менеджерами з інших країн.
Після навчання ти зможеш краще виконувати свою роботу:
 • Зможеш перевіряти рівень англійської мови та кваліфікацію кандидатів, і покращиш recruitment-процес у компанії;
 • Розберешся в IT-лексиці і дізнаєшся нові слова на тему HR management;
 • Якщо працюєш у міжнародній компанії, зможеш швидко та впевнено розмовляти зі співробітниками та менеджерами з інших країн, і без помилок відповідати їм у робочому листуванні англійською ;
 • Переступиш мовний бар'єр у спілкуванні і покращиш вимова.
Чому ми
Чому ми рекомендуем IT English for recruitment
Актуальна програма
Контент збирала профільна група з DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer та HR. Методисти нашої школи перетворили матеріал на корисний курс для тих, чия діяльність пов'язана з IT. Він буде корисний HR-менеджерам, зокрема.
Маленькі групи
Всі наші студенти навчаються у командах до 6 осіб. тічер. Так ти зможеш обговорювати тренди у розробці, баги та складності на проектах, і всю потрібну термінологію. А викладач зможе приділити увагу кожному, і ти прокачаєш свою англійську для HR.
Регулярне тестування
Перед початком навчання ти пройдеш тест і ми визначимо твій рівень. Додатково ми трекаємо успішність студентів щомісяця – ти будеш проходити Проміжні тести. За їхніми результатами ти будеш отримувати фідбек та рекомендації, на що потрібно звернути увага. Результат останнього тесту English for HR managers буде записано у твоєму Сертифікаті.
Кар'єрна консультація
Онлайн-заняття відбуваються у другій половині дня. Ти можеш вибрати свій графік уроків, щоб поєднувати заняття з роботою.
Актуальна програма
Контент збирала профільна група з DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer та HR. Методисти нашої школи перетворили матеріал на корисний курс для тих, чия діяльність пов'язана з IT. Він буде корисний HR-менеджерам, зокрема.
Маленькі групи
Усі наші студенти навчаються у командах до 6 осіб + тічер. Так ти зможеш обговорювати тренди в розробці, багі та складності на проектах і всю потрібну термінологію. А викладач зможе приділити увагу кожному, і ти прокачаєш свою англійську для HR.
Регулярне тестування
Перед початком навчання ти пройдеш тест і ми визначимо твій рівень. Додатково ми трекаємо успішність студентів щомісяця – ти проходитиме проміжні випробування. За їх результатами ти отримуватимеш фідбек і рекомендації, що потрібно звернути увагу. Результат останнього тесту English for HR managers буде записано твоєму Сертифікаті.
Кар'єрна консультація
Онлайн-заняття відбуваються у другій половині дня. Ти можеш вибрати свій графік уроків, щоб поєднуватизаняття з роботою.
Рекомендовані курси
Starter IT
Інтенсивна технічна англійська для програмістів тих, хто планує ним стати. Онлайн-курс з тічером підходить усім, у кого рівень Elementary. За два місяці навчання ти отримаєш базові знання інглішу і зможеш спілкуватися з колегами за проектом. Розбереш щоденну айті-рутину, основи Scrum, поради для співбесід і таке інше.
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки за проектами, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалити вимову, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Pro IT English
Онлайн-навчання англійської для досвідчених веб-розробників з рівнем Intermediate або початковому Upper. Ти швидко володієш інглишем, але використовуєш просту мову, уникаєш Conditionals і часом не розумієш, колег-іноземців. Поповниш вокаб новою лексикою від носіїв, прокачаєш Listening, розбереш граматику і позбавишся багів у вимові.
Business Communication
Для HR-ів, які часто говорять англійською, але відчувають нестачу бізнес-лексики. На інтенсивному курсі англійської ти прокачаєш розмовні навички і навчишся говорити професійною та сучасною англійською. Ще навчишся ефективно уявляти себе та компанію та зможеш перевіряти англійських кандидатів.
Starter IT
Інтенсивна технічна англійська для програмістів тих, хто планує ним стати. Онлайн-курс з тічером підходить всім, хто має рівень Elementary. За два місяці навчання ти отримаєш базові знання інглішу і зможеш спілкуватися з колегами за проектом. Розбереш щоденну айті-рутину, основи Scrum, поради для співбесід і таке інше.
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки щодо проектів, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалиш вимова, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Pro IT English
Онлайн-навчання англійської для досвідчених веб-розробників з рівнем Intermediate або початковим Upper. Ти бігло володієш інглишем, але використовуєш просту мову, уникаєш Conditionals і часом не розумієш, колег-іноземців. Поповниш вокаб новою лексикою від носіїв, прокачаєш Listening, розбереш граматику і позбавишся багів у вимові.
Business Communication
Для HR-ів, які часто говорять англійською, але відчувають нестачу бізнес-лексики. На інтенсивному курсі англійської ти прокачаєш розмовні навички і навчишся говорити професійною та сучасною англійською. Ще навчишся ефективно уявляти себе та компанію та зможеш перевіряти англійських кандидатів.
Пора почуватися впевнено, коли проводиш співбесіди. Вчи English for recruiter на IT-курсах і впевнено спілкуйся з кандидатами англійською мовою!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь на
обробку персональних даних
Feedback
Відгуки
Ось що думають наші студенти, які вже пройшли Курси англійської для ІТ.
Індивідуальні курси
У мене вже почалися активні співбесіди, і на кожній з них я вільно відповідаю на запитання. Результатом я задоволена, продовжуємо працювати над мовою далі.
Вікторія Ведмідь
Про курс ІТ Pro
Нещодавно проходив інший курс і розчарувався в онлайн освіті. Але зараз все в крапку, завантаження добре, не встигаю навіть робити дз) Ну і граматика і лексика, яка мені потрібна)
Олександа Парішкура
Про підготовку до співбесіди
Мені дуже сподобався інтерактивний підхід з "іграми" та моделюванням реальної співбесіди) Мені це завжди допомагає засвоїти інформацію. Загальна атмосфера заняття дуже важлива для мене і мені було легко та цікаво спілкуватися з Михайлом
Без імені
Про індиви та персональну програму для власниці маркетингового агенства
Мені все подобається, відчуваю, що вже значно легше можу починати розмову та програма цікава. Якщо я маю якісь, штуки що мені треба підтягнути, кажу тічеру і він мене консультує одразу. І це прекрасно) Подобається також, що одражу аналізує пробіли і в кінці уроку все закріплюємо.
Без імені
Про індивідуальні курси
Тічер Таня – пряма моя людина. Час пролітає непомітно і дуже швидко. І читати та слухати – мені все подобається. Дякуємо вам за школу та викладачів, тепер ще більше хочу вивчити та розмовляти англійською.
Без імені
Про ІТ Starter
Сумно , що курс добігає кінця😢 Враження після курсу тільки позитивні, так як такий формат навчання мені до душі☺️ Мені дуже приємно, що Михайло дав мені такий фідбек) І я вже казала, що викладач він класний👍🏻 зрозуміло пояснює та допомагає розвивати логічне мислення по англійськи.
Інна Зелененко
Велике спасибі цій школі!
Імітували різні ситуації та найрізноманітніші питання, які можуть бути поставлені на співбесіді. Також провели пробне інтерв'ю. Всім раджу цю школу, тому що тут працюють майстри.
Sergey Vikentev,
QA Automation
Тут підходять індивідуально до вашої вакансії.
Рекомендую підготовку до співбесіди з англійської мови Solid, тут підходять індивідуально до вашої вакансії та у 2-3 созвона по зум вас готують до найчастіше задаваних питань.
Anna Neznaenko
PM
Не знаєш чи тобі підійде курс?
Пройди тест та отримай консультацію
Якщо залишилися питання
У вартість уроку входять:
 • індивідуальний план навчання та чек-лист;
 • саме заняття;
 • запис уроку та всі матеріали до нього;
 • домашнє завдання;
 • особова перевірка викладачем;
 • фідбек з помилок;
 • послуга особистого менеджера, який із тобою на зв'язку (контролює відвідування та виконання домашніх завдань).