Онлайн - курс
Для бізнес-аналітиків
Наші Курси English підходять for business analyst – це Курси, які допоможуть переступити мовний бар'єр, навчитися професійно вести документацію і перестати користуватися перекладачами.
360  ₴  / заняття / 90 хв
485  ₴  / заняття / 60 хв
10 763 ₴ за весь курс
Можлива оплата частинами
Найближчий старт
КОЖНИЙ
ПОНЕДІЛОК
Англійська for Business Analyst
Тривалість курсу - 30 занять
Тривалість заняття - 90 хв.
Графік:
ПН і СР
19:00-20:30
Англійська for Business Analyst
Курси English for business analyst допоможуть краще розуміти колег і клієнтів Для бізнес-аналітиків, які спілкуються з кастомірами з інших країн, ведуть робоче листування і роблять звіти англійською.
Після вивчення English for BA на курсах Solid English school:
 • Сможеш розуміти та використовувати IT-лексику ;
 • Вивчиш нові слова та фрази для бізнес-комунікації ;
 • Підтягнеш граматику ;
 • Покращиш навички написання англійських текстів;
 • Чи зможеш читати профільну літературу в оригіналі і навчатися у найкращих фахівців на міжнародному ринку;
 • Підвищити свій рівень, щоб вчитися у першоджерел, які говорять на English і діляться новою інформацією for designеrs;
 • Додати в резюме ще одну навичку – Англійська .
Чому ми
Чому варто вибрати навчання у школі Solid
Актуальна методика
Контент підбирали DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer, HR, а методисти школи перетворили весь матеріал на Курси для IT та бізнес-спеціальностей.
Маленькі групи
Наші групи – до 6 осіб. Це найефективніший формат, адже тічер приділить увагу кожному.
Індивідуальний план розвитку
Перед початком навчання ти проходиш консультацію. На ній ми обговорюємо твої цілі та складаємо індивідуальний план розвитку, яким ти будеш рухатися.
Регулярне тестування
Щомісяця ми будемо тебе тестувати, бо для нам важливий твій прогрес.
Актуальна методика
Контент підбирали DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer, HR, а методисти школи перетворили весь матеріал на Курси для IT та бізнес-спеціальностей.
Маленькі групи
Наші групи – до 6 осіб. Це найефективніший формат, адже тічер приділить увагу кожному.
Індивідуальний план розвитку
Перед початком навчання ти проходиш консультацію. На ній ми обговорюємо твої цілі та складаємо індивідуальний план розвитку, за яким ти рухатимешся.
Регулярне тестування
Щомісяця ми будемо тебе тестувати, бо для нас важливим є твій прогрес.
Рекомендовані курси
English for BA ми рекомендуємо навчати на цих курсах
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки за проектами, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалити вимову, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Business Vocabulary
Онлайн-курс для ділової комунікації. Для тих, хто каже на загальні теми, але не завжди може правильно описати проблему чи результати роботи. Вивчиш 600 слів і фраз, навчишся відстоювати свою позицію, презентувати себе та свою компанію.
Business Communication
Для HR-ів, які часто розмовляють англійською, але відчувають дефіцит бізнес лексики. На інтенсивному курсі англійської ти прокачаєш розмовні навички і навчишся говорити на професійній та сучасній англійській. Ще навчишся ефективно уявляти себе і компанію і зможеш перевіряти Англійська кандидатів.
Successful Writing
Відео-курс, на якому розберешся з пунктуацією, відмінами, апострофами, стилями та формами тексту. Для тих, у кого мало вільного часу. Тут немає прив'язки до днів і часу уроків, можна отримувати знання у зручному ритмі. Головне – робити будинки. Забереш старі помилки та потренуєшся швидко писати структурований analysis на англійською. Поповниш вокаб фразами для роботи, зможеш вести ділове листування.
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки щодо проектів, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалиш вимова, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Business Vocabulary
Онлайн-курс для ділової комунікації. Для тих, хто каже на загальні теми, але не завжди може правильно описати проблему чи результати роботи. Вивчиш 600 слів і фраз, навчишся відстоювати свою позицію, презентувати себе та свою компанію.
Business Communication
Для HR-ів, які часто говорять англійською, але відчувають нестачу бізнес-лексики. На інтенсивному курсі англійської ти прокачаєш розмовні навички і навчишся говорити професійною та сучасною англійською. Ще навчишся ефективно представляти себе і компанію зможеш перевіряти англійських кандидатів.
Successful Writing
Відео-курс, на якому розберешся з пунктуацією, відмінами, апострофами, стилями та формами тексту. Для тих, хто має мало вільного часу. Тут немає прив'язки до днів і часу уроків, можна отримувати знання у зручному ритм. Головне – робити будинки. Забереш старі помилки та потренуєшся швидко писати структурований analysis на англійською. Поповниш вокаб фразами для роботи, зможеш вести ділове листування.
Вибирай Курси від школи Solid, щоб вивчити English for business analyst
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь на
обробку персональних даних
Feedback
Відгуки
Ось що думають наші студенти, які вже пройшли Курси англійської для ІТ.
Індивідуальні курси
У мене вже почалися активні співбесіди, і на кожній з них я вільно відповідаю на запитання. Результатом я задоволена, продовжуємо працювати над мовою далі.
Вікторія Ведмідь
Про курс ІТ Pro
Нещодавно проходив інший курс і розчарувався в онлайн освіті. Але зараз все в крапку, завантаження добре, не встигаю навіть робити дз) Ну і граматика і лексика, яка мені потрібна)
Олександа Парішкура
Про підготовку до співбесіди
Мені дуже сподобався інтерактивний підхід з "іграми" та моделюванням реальної співбесіди) Мені це завжди допомагає засвоїти інформацію. Загальна атмосфера заняття дуже важлива для мене і мені було легко та цікаво спілкуватися з Михайлом
Без імені
Про індиви та персональну програму для власниці маркетингового агенства
Мені все подобається, відчуваю, що вже значно легше можу починати розмову та програма цікава. Якщо я маю якісь, штуки що мені треба підтягнути, кажу тічеру і він мене консультує одразу. І це прекрасно) Подобається також, що одражу аналізує пробіли і в кінці уроку все закріплюємо.
Без імені
Про індивідуальні курси
Тічер Таня – пряма моя людина. Час пролітає непомітно і дуже швидко. І читати та слухати – мені все подобається. Дякуємо вам за школу та викладачів, тепер ще більше хочу вивчити та розмовляти англійською.
Без імені
Про ІТ Starter
Сумно , що курс добігає кінця😢 Враження після курсу тільки позитивні, так як такий формат навчання мені до душі☺️ Мені дуже приємно, що Михайло дав мені такий фідбек) І я вже казала, що викладач він класний👍🏻 зрозуміло пояснює та допомагає розвивати логічне мислення по англійськи.
Інна Зелененко
Велике спасибі цій школі!
Імітували різні ситуації та найрізноманітніші питання, які можуть бути поставлені на співбесіді. Також провели пробне інтерв'ю. Всім раджу цю школу, тому що тут працюють майстри.
Sergey Vikentev,
QA Automation
Тут підходять індивідуально до вашої вакансії.
Рекомендую підготовку до співбесіди з англійської мови Solid, тут підходять індивідуально до вашої вакансії та у 2-3 созвона по зум вас готують до найчастіше задаваних питань.
Anna Neznaenko
PM
Не знаєш чи тобі підійде курс?
Пройди тест та отримай консультацію
Якщо залишилися питання
У вартість уроку входять:
 • індивідуальний план навчання та чек-лист;
 • саме заняття;
 • запис уроку та всі матеріали до нього;
 • домашнє завдання;
 • особова перевірка викладачем;
 • фідбек з помилок;
 • послуга особистого менеджера, який із тобою на зв'язку (контролює відвідування та виконання домашніх завдань).