Онлайн - курс
Англійська QA Engineer
Англійська для тестувальників – важливий скіл. Підтягнувши цей навик ти зможеш краще виконувати роботу і брати участь у ділового листування. Ще English стане в нагоді тобі, якщо ти хочеш отримати міжнародну сертифікацію та підтвердити свої навички.
360  ₴  / заняття / 90 хв
485  ₴  / заняття / 60 хв
10 763 ₴ за весь курс
Можлива оплата частинами
Найближчий старт
КОЖНИЙ
ПОНЕДІЛОК
Англійська QA Engineer
Тривалість курсу - 30 занять
Тривалість заняття - 90 хв.
Графік:
ПН і СР
19:00-20:30
Англійська QA Engineer
Для QA-інженерів і тих, хто лише планує ним стати. Після навчання зможеш працювати з інструментами, з англійською інтерфейсом, писати звіти, шукати інформацію та спілкуватися з колег з інших країн. Вибирай індивідуальні заняття та учи профільну інформацію або йди на групові Курси і учи англійська за матеріалами для IT-фахівців. Перед початком ти отримаєш особисту консультацію, на якій розкажеш, навіщо тобі англійська і ми разом складемо план навчання.
Технічна англійська для тестувальників – важливий інструмент IT:
 • Він потрібний усім, хто користується інструментами англійською софті;
 • Їм користуються, коли пишуть звіти;
 • На інглиші спілкуються з колегами та кастомірами не лише з України, а з інших країн;
 • Англійська потрібна для QA-інженерів, які хочуть отримати міжнародну сертифікацію.
Після навчання:
 • Зможеш впевненіше спілкуватися з колегами з інших країн;
 • Будеш писати звіти та вести документацію без перекладачів та словників;
 • Вивчиш нові фрази, покращиш вимову, підтягнеш граматику і навчишся сприймати англійську на слух.
Рекомендовані курси
Starter IT
Інтенсивна технічна англійська для програмістів тих, хто планує ним стати. Онлайн-курс з тічером підходить усім, у кого рівень Elementary. За два місяці навчання ти отримаєш базові знання інглішу і зможеш спілкуватися з колегами за проектом. Розбереш щоденну айті-рутину, основи Scrum, поради для співбесід і таке інше.
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки за проектами, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалити вимову, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Pro IT English
Онлайн-навчання англійської для досвідчених веб-розробників з рівнем Intermediate або початковому Upper. Ти швидко володієш інглишем, але використовуєш просту мову, уникаєш Conditionals і часом не розумієш, колег-іноземців. Поповниш вокаб новою лексикою від носіїв, прокачаєш Listening, розбереш граматику і позбавишся багів у вимові.
Individual lessons
Формат для тих, кому не вистачає часу, потрібен гнучкий графік та постійна Мотивація від тічера. Хто не хоче вчити англійська мова для програмістів на групових курсах Ти вибираєш, скільки і коли навчатимешся. Ми дізнаємось, що тобі треба підтягнути в інглиші і допоможемо це зробити.
Starter IT
Інтенсивна технічна англійська для програмістів тих, хто планує ним стати. Онлайн-курс з тічером підходить всім, хто має рівень Elementary. За два місяці навчання ти отримаєш базові знання інглішу і зможеш спілкуватися з колегами за проектом. Розбереш щоденну айті-рутину, основи Scrum, поради для співбесід і таке інше.
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки щодо проектів, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалиш вимова, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Pro IT English
Онлайн-навчання англійської для досвідчених веб-розробників з рівнем Intermediate або початковим Upper. Ти бігло володієш інглишем, але використовуєш просту мову, уникаєш Conditionals і часом не розумієш, колег-іноземців. Поповниш вокаб новою лексикою від носіїв, прокачаєш Listening, розбереш граматику і позбавишся багів у вимові.
Individual lessons
Формат для тих, кому не вистачає часу, потрібен гнучкий графік і постійна Мотивація від тічера. Хто не хоче вивчати англійську мову для програмістів на групових курси. Ти вибираєш, скільки і коли будеш вчитися. Ми дізнаємося, що тобі потрібно підтягнути в Інглиші і допоможемо це зробити.
Чому ми
Ти навчатимеш English for QA за IT-матеріалами і в команді однодумців
Актуальна програма
Ми спеціалізуємося англійською для IT. Контент для курсу збирала команда з DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer і HR – спеціалісти, які використовують English у роботі. Методисти школи перетворили матеріал на курс технічного англійської
Маленькі групи
Робота у маленьких командах найефективніша. Наші групи – до 6 осіб + викладач. На онлайн-уроках ти обговорюватимеш розробку та тестування, баги та складності на проектах та інші теми, пов'язані з роботою.
Регулярне тестування
Усі студенти перед початком навчання проходять тест, щоб визначити рівень. Потім ми щомісяця тестуємо успішність і радимо, на що звернути увагу.
Кар'єрна консультація
На уроках ти прокачаєш своє CV, дізнаєшся про вимоги до роботі та питання, які можуть поставити на співбесіди. У ціну курсу англійської для тестувальників входить кар'єрна консультація від керівника школи SOLID English School.
Актуальна програма
Ми спеціалізуємося англійською для IT. Контент для курсу збирала команда з DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer і HR – спеціалісти, які використовують English у роботі. Методисти школи перетворили матеріал на курс технічного англійської.
Маленькі групи
Робота у маленьких командах найефективніша. Наші групи - До 6 осіб + викладач. На онлайн-уроках ти будеш обговорювати розробку та тестування, баги та складності на проекти та інші теми, пов'язані з роботою.
Регулярне тестування
Усі студенти перед початком навчання проходять тест, щоб визначити рівень. Потім ми щомісяця тестуємо успішність і радимо, на що звернути увагу.
Кар'єрна консультація
На уроках ти прокачаєш своє CV, дізнаєшся про вимоги до роботі та питання, які можуть поставити на співбесідах. У ціну курсу англійської для тестувальників входить кар'єрна консультація від керівника школи SOLID English School.
Вивчай технічний англійський і впевнено використовуй його у роботі.
You can learn IT!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь на
обробку персональних даних
Feedback
Відгуки
Ось що думають наші студенти, які вже пройшли Курси англійської для ІТ.
Індивідуальні курси
У мене вже почалися активні співбесіди, і на кожній з них я вільно відповідаю на запитання. Результатом я задоволена, продовжуємо працювати над мовою далі.
Вікторія Ведмідь
Про курс ІТ Pro
Нещодавно проходив інший курс і розчарувався в онлайн освіті. Але зараз все в крапку, завантаження добре, не встигаю навіть робити дз) Ну і граматика і лексика, яка мені потрібна)
Олександа Парішкура
Про підготовку до співбесіди
Мені дуже сподобався інтерактивний підхід з "іграми" та моделюванням реальної співбесіди) Мені це завжди допомагає засвоїти інформацію. Загальна атмосфера заняття дуже важлива для мене і мені було легко та цікаво спілкуватися з Михайлом
Без імені
Про індиви та персональну програму для власниці маркетингового агенства
Мені все подобається, відчуваю, що вже значно легше можу починати розмову та програма цікава. Якщо я маю якісь, штуки що мені треба підтягнути, кажу тічеру і він мене консультує одразу. І це прекрасно) Подобається також, що одражу аналізує пробіли і в кінці уроку все закріплюємо.
Без імені
Про індивідуальні курси
Тічер Таня – пряма моя людина. Час пролітає непомітно і дуже швидко. І читати та слухати – мені все подобається. Дякуємо вам за школу та викладачів, тепер ще більше хочу вивчити та розмовляти англійською.
Без імені
Про ІТ Starter
Сумно , що курс добігає кінця😢 Враження після курсу тільки позитивні, так як такий формат навчання мені до душі☺️ Мені дуже приємно, що Михайло дав мені такий фідбек) І я вже казала, що викладач він класний👍🏻 зрозуміло пояснює та допомагає розвивати логічне мислення по англійськи.
Інна Зелененко
Велике спасибі цій школі!
Імітували різні ситуації та найрізноманітніші питання, які можуть бути поставлені на співбесіді. Також провели пробне інтерв'ю. Всім раджу цю школу, тому що тут працюють майстри.
Sergey Vikentev,
QA Automation
Тут підходять індивідуально до вашої вакансії.
Рекомендую підготовку до співбесіди з англійської мови Solid, тут підходять індивідуально до вашої вакансії та у 2-3 созвона по зум вас готують до найчастіше задаваних питань.
Anna Neznaenko
PM
Не знаєш чи тобі підійде курс?
Пройди тест та отримай консультацію
Якщо залишилися питання
У вартість уроку входять:
 • індивідуальний план навчання та чек-лист;
 • саме заняття;
 • запис уроку та всі матеріали до нього;
 • домашнє завдання;
 • особова перевірка викладачем;
 • фідбек з помилок;
 • послуга особистого менеджера, який із тобою на зв'язку (контролює відвідування та виконання домашніх завдань).