Онлайн - курс
Для Marketing Specialists
English – важлива навичка for marketing specialists. Англійська потрібен маркетологам, які працюють у штаті та на фрілансі. Він допоможе вести листування з колегами та клієнтами з інших країн, і вільно спілкуватися з ними на колах.
360  ₴  / заняття / 90 хв
485  ₴  / заняття / 60 хв
10 763 ₴ за весь курс
Можлива оплата частинами
Найближчий старт
КОЖНИЙ
ПОНЕДІЛОК
Англійська for Marketing Specialists
Тривалість курсу - 30 занять
Тривалість заняття - 90 хв.
Графік:
ПН і СР
19:00-20:30
Англійська for Marketing Specialists
English for marketing specialists – важливий скіл, який допоможе виділитися серед конкурентів Знаючи мову, ти покращиш market research – зможеш надихатись креативами та рекламою колег зі своєї галузі з-за кордону, Читати новинки літератури та блоги англомовних гуру маркетингу – а значить попереду конкурентів .
Після навчання:
 • Переступиш мовний бар'єр і прокачаєш комунікацію на англійською з людьми з галузі маркетингу;
 • Зможеш доносити свої ідеї та обговорювати проекти ;
 • Почнеш розуміти English іноземців;
 • Покращиш вимову;
 • Зможеш вивчати профільні джерела англійською мовою;
 • Зможеш надихатись кейсами досвідчених колег з інших країн ;
 • Після навчання буде простіше вийти на міжнародний ринок з великим доходом.
Чому ми
Чому варто вчити англійську для маркетологів у Solid English school
Актуальна програма
Наша спеціалізація – Business and IT English. Контент збирала команда з DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer і HR – фахівці, які використовують цю мову у роботі. Методисти школи перетворили матеріал на корисний курс для професіоналів.
Маленькі групи
Наші групи – до 6 осіб + тічер – це ефективний формат. Так на онлайн-заняттях викладач приділить увагу кожному.
Індивідуальний план розвитку
Перед навчанням ти проходиш консультацію і ділишся своїми цілями і ми разом складаємо твій індивідуальний план вивчення англійської мови для маркетологів. Це входить у вартість навчання.
Регулярне тестування
Усі студенти перед початком навчання проходять тест, щоб визначити свій рівень знань мови. Потім ми щомісяця тестуємо успішність та радимо, на що звернути увагу, щоб рухатися на твій план.
Актуальна програма
Наша спеціалізація – Business and IT English. Контент збирала команда з DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer і HR – фахівці, які використовують цю мову у роботі. Методисти школи перетворили матеріал на корисний курс для професіоналів.
Маленькі групи
Наші групи – до 6 осіб + тічер – це найефективніший формат. Так на онлайн-заняттях викладач приділить увагу кожному.
Індивідуальний план розвитку
Перед навчанням ти проходиш консультацію і ділишся своїми цілями і ми разом складаємо твій індивідуальний план вивчення англійської мови для маркетологів. Це входить у вартість навчання.
Регулярне тестування
Усі студенти перед початком навчання проходять тест, щоб визначити свій рівень знань мови. Потім ми щомісячно тестуємо успішність і радимо, на що звернути увагу, щоб рухатися за твоїм планом.
Рекомендовані курси
На цих курсах ти можеш вивчити і підтягнути англійську для маркетингу
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки за проектами, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалити вимову, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Pro IT English
Онлайн-навчання англійської для досвідчених веб-розробників з рівнем Intermediate або початковому Upper. Ти швидко володієш інглишем, але використовуєш просту мову, уникаєш Conditionals і часом не розумієш, колег-іноземців. Поповниш вокаб новою лексикою від носіїв, прокачаєш Listening, розбереш граматику і позбавишся багів у вимові.
Business Communication
Для HR-ів, які часто розмовляють англійською, але відчувають дефіцит бізнес лексики. На інтенсивному курсі англійської ти прокачаєш розмовні навички і навчишся говорити на професійній та сучасній англійській. Ще навчишся ефективно уявляти себе і компанію і зможеш перевіряти Англійська кандидатів.
Individual lessons
Формат для тих, кому не вистачає часу, потрібен гнучкий графік та постійна Мотивація від тічера. Хто не хоче вчити англійська мова для програмістів на групових курсах Ти вибираєш, скільки і коли навчатимешся. Ми дізнаємось, що тобі треба підтягнути в інглиші і допоможемо це зробити.
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки щодо проектів, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалиш вимова, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Pro IT English
Онлайн-навчання англійської для досвідчених веб-розробників з рівнем Intermediate або початковим Upper. Ти бігло володієш інглишем, але використовуєш просту мову, уникаєш Conditionals і часом не розумієш, колег-іноземців. Поповниш вокаб новою лексикою від носіїв, прокачаєш Listening, розбереш граматику і позбавишся багів у вимові.
Business Communication
Для HR-ів, які часто говорять англійською, але відчувають нестачу бізнес-лексики. На інтенсивному курсі англійської ти прокачаєш розмовні навички і навчишся говорити професійною та сучасною англійською. Ще навчишся ефективно представляти себе і компанію зможеш перевіряти англійських кандидатів.
Individual lessons
Формат для тих, кому не вистачає часу, потрібен гнучкий графік і постійна Мотивація від тічера. Хто не хоче вивчати англійську мову для програмістів на групових курси. Ти вибираєш, скільки і коли будеш вчитися. Ми дізнаємося, що тобі потрібно підтягнути в Інглиші і допоможемо це зробити.
Навчися доносити свої ідеї англійською з маркетингу для клієнтів і виділилися серед конкурентів завдяки професійному спілкуванню
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь на
обробку персональних даних
Feedback
Відгуки
Ось що думають наші студенти, які вже пройшли Курси англійської для ІТ.
Індивідуальні курси
У мене вже почалися активні співбесіди, і на кожній з них я вільно відповідаю на запитання. Результатом я задоволена, продовжуємо працювати над мовою далі.
Вікторія Ведмідь
Про курс ІТ Pro
Нещодавно проходив інший курс і розчарувався в онлайн освіті. Але зараз все в крапку, завантаження добре, не встигаю навіть робити дз) Ну і граматика і лексика, яка мені потрібна)
Олександа Парішкура
Про підготовку до співбесіди
Мені дуже сподобався інтерактивний підхід з "іграми" та моделюванням реальної співбесіди) Мені це завжди допомагає засвоїти інформацію. Загальна атмосфера заняття дуже важлива для мене і мені було легко та цікаво спілкуватися з Михайлом
Без імені
Про індиви та персональну програму для власниці маркетингового агенства
Мені все подобається, відчуваю, що вже значно легше можу починати розмову та програма цікава. Якщо я маю якісь, штуки що мені треба підтягнути, кажу тічеру і він мене консультує одразу. І це прекрасно) Подобається також, що одражу аналізує пробіли і в кінці уроку все закріплюємо.
Без імені
Про індивідуальні курси
Тічер Таня – пряма моя людина. Час пролітає непомітно і дуже швидко. І читати та слухати – мені все подобається. Дякуємо вам за школу та викладачів, тепер ще більше хочу вивчити та розмовляти англійською.
Без імені
Про ІТ Starter
Сумно , що курс добігає кінця😢 Враження після курсу тільки позитивні, так як такий формат навчання мені до душі☺️ Мені дуже приємно, що Михайло дав мені такий фідбек) І я вже казала, що викладач він класний👍🏻 зрозуміло пояснює та допомагає розвивати логічне мислення по англійськи.
Інна Зелененко
Велике спасибі цій школі!
Імітували різні ситуації та найрізноманітніші питання, які можуть бути поставлені на співбесіді. Також провели пробне інтерв'ю. Всім раджу цю школу, тому що тут працюють майстри.
Sergey Vikentev,
QA Automation
Тут підходять індивідуально до вашої вакансії.
Рекомендую підготовку до співбесіди з англійської мови Solid, тут підходять індивідуально до вашої вакансії та у 2-3 созвона по зум вас готують до найчастіше задаваних питань.
Anna Neznaenko
PM
Не знаєш чи тобі підійде курс?
Пройди тест та отримай консультацію
Якщо залишилися питання
У вартість уроку входять:
 • індивідуальний план навчання та чек-лист;
 • саме заняття;
 • запис уроку та всі матеріали до нього;
 • домашнє завдання;
 • особова перевірка викладачем;
 • фідбек з помилок;
 • послуга особистого менеджера, який із тобою на зв'язку (контролює відвідування та виконання домашніх завдань).