Онлайн - курс
Англійська для розробників
Для розробників та тих, хто тільки хоче ним стати. З англійською буде простіше вчити мови програмування, спілкуватися з колегами, гуглити профільну інформацію і читати професійну літературу Ще Курси англійської для програмістів допоможуть вільно говорити на Інглиші, якщо ти плануєш релокейтнутись за кордон.
360  ₴  / заняття / 90 хв
485  ₴  / заняття / 60 хв
10 763 ₴ за весь курс
Можлива оплата частинами
Найближчий старт
КОЖНИЙ
ПОНЕДІЛОК
Англійська для розробників
Тривалість курсу - 30 занять
Тривалість заняття - 90 хв.
Графік:
ПН і СР
19:00-20:30
Англійська для розробників
Курси англійської мови для програмістів допоможуть вивчати мови програмування Перед навчанням ти отримаєш консультацію – розкажеш, навіщо тобі англійська і до якого результату хочеш прийти. Ми складемо персональний план, за яким ти будеш розвиватися на онлайн-уроках з тічером. Ми робимо максимум, щоб вартість навчання окупилася і ти отримав результат.
Технічна англійська для програмістів відрізняється від General English :
 • Программисти використовують програмне забезпечення з англійським інтерфейсом ;
 • В IT багато технічних документів;
 • У IT-фахівців свій сленг, наповнений англіцизмами;
 • English лежить в основі багатьох мов програмування;
 • Всі важливі оновлення ПЗ спочатку виходять англійською;
 • Профільна інформація спочатку публікується на інглиші;
 • Ми навчаємо IT-англійської для програмістів на курсах з спеціально відібраних матеріалів.
Чому ми
Ти вивчатимеш англійську для веб-розробників за спеціальними матеріалам школи Solid
Актуальна програма
Ми працюємо з IT-сферою та знаємо, що потрібно програмістам на роботі. Контент збирала команда з DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer та HR. Методисти школи перетворили матеріал на корисні курси.
Маленькі групи
Робота у маленьких командах найефективніша. Ти будеш вивчати англійську для програмістів онлайн. Наші гурти – до 6 осіб. Так тічер може приділити увагу кожному на уроці. Але якщо маєш особливий запит, ти можеш вибрати індивідуальні заняття один на один з викладачем – їх ціна трохи вища.
Регулярне тестування
Усі студенти перед навчанням проходять тест, щоб визначити початковий рівень. Потім ми щомісячно тестуємо успішність, і радимо, де технічну англійську для програміста потрібно підтягнути. Ми за те, щоб ти отримав максимум із вартості, яку заплатив за навчання.
Кар'єрна консультація
На уроках ти прокачаєш своє CV і дізнаєшся про вимоги до роботі в ІТ. Отримаєш базову підготовку до співбесіди. Вивчаючи англійську для програмістів, ти можеш отримати кар'єрну консультацію від керівника онлайн школи SOLID English School. Це входить у ціну курсів.
Актуальна програма
Ми працюємо з IT-сферою та знаємо, що потрібно програмістам на роботі. Контент збирала команда з DevOps, mobile and software developers, Scrum master, technical designer та HR. Методисти школи перетворили матеріал на корисні курси.
Маленькі групи
Робота у маленьких командах найефективніша. Ти будеш вивчати англійську для програмістів онлайн. Наші гурти – до 6 осіб. Так тічер може приділити увагу кожному на уроці. Але якщо у тебе особливий запит, то ти можеш вибрати індивідуальні заняття віч-на-віч з викладачем – їх ціна трохи вища.
Регулярне тестування
Усі студенти перед навчанням проходять тест, щоб визначити початковий рівень. Потім ми щомісячно тестуємо успішність, і радимо, де технічний англійську для програміста потрібно підтягнути. Ми за те, щоб ти отримав максимум із вартості, яку заплатив за навчання.
Кар'єрна консультація
На уроках ти прокачаєш своє CV і дізнаєшся про вимоги до роботі в ІТ. Отримаєш базову підготовку до співбесіди. Вивчаючи англійську для програмістів, ти можеш отримати кар'єрну консультацію від керівника онлайн-школи SOLID English School. Це входить до ціни курсів.
Рекомендовані курси
Starter IT
Інтенсивна технічна англійська для програмістів тих, хто планує ним стати. Онлайн-курс з тічером підходить усім, у кого рівень Elementary. За два місяці навчання ти отримаєш базові знання інглішу і зможеш спілкуватися з колегами за проектом. Розбереш щоденну айті-рутину, основи Scrum, поради для співбесід і таке інше.
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки за проектами, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалити вимову, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Pro IT English
Онлайн-навчання англійської для досвідчених веб-розробників з рівнем Intermediate або початковому Upper. Ти швидко володієш інглишем, але використовуєш просту мову, уникаєш Conditionals і часом не розумієш, колег-іноземців. Поповниш вокаб новою лексикою від носіїв, прокачаєш Listening, розбереш граматику і позбавишся багів у вимові.
Individual lessons
Формат для тих, кому не вистачає часу, потрібен гнучкий графік та постійна Мотивація від тічера. Хто не хоче вчити англійська мова для програмістів на групових курсах Ти вибираєш, скільки і коли навчатимешся. Ми дізнаємось, що тобі треба підтягнути в інглиші і допоможемо це зробити.
Starter IT
Інтенсивна технічна англійська для програмістів тих, хто планує ним стати. Онлайн-курс з тічером підходить всім, хто має рівень Elementary. За два місяці навчання ти отримаєш базові знання інглішу і зможеш спілкуватися з колегами за проектом. Розбереш щоденну айті-рутину, основи Scrum, поради для співбесід і таке інше.
Basic IT
Англійська для розробників з рівнями Pre-Intermediate та Intermediate, які не можуть з нього зрушити. Для тих, хто впевнено говорить на інглиші, пише звіти і дає оцінки щодо проектів, але користується перекладачами. Коли будеш виконувати онлайн-вправи, вдосконалиш вимова, вивчиш фрази, щоб звучати like a native, навчишся писати складні тексти, і все це на онлайн-заняттях на основі профільних тем.
Pro IT English
Онлайн-навчання англійської для досвідчених веб-розробників з рівнем Intermediate або початковим Upper. Ти бігло володієш інглишем, але використовуєш просту мову, уникаєш Conditionals і часом не розумієш, колег-іноземців. Поповниш вокаб новою лексикою від носіїв, прокачаєш Listening, розбереш граматику і позбавишся багів у вимові.
Individual lessons
Формат для тих, кому не вистачає часу, потрібен гнучкий графік і постійна Мотивація від тічера. Хто не хоче вивчати англійську мову для програмістів на групових курси. Ти вибираєш, скільки і коли будеш вчитися. Ми дізнаємося, що тобі потрібно підтягнути в Інглиші і допоможемо це зробити.
Англійська мова – маст-хев для веб та інших розробників. Пора вже впевнено її використовувати у роботі та комунікації.
You can learn IT!
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь на
обробку персональних даних
Feedback
Відгуки
Ось що думають наші студенти, які вже пройшли Курси англійської для ІТ.
Індивідуальні курси
У мене вже почалися активні співбесіди, і на кожній з них я вільно відповідаю на запитання. Результатом я задоволена, продовжуємо працювати над мовою далі.
Вікторія Ведмідь
Про курс ІТ Pro
Нещодавно проходив інший курс і розчарувався в онлайн освіті. Але зараз все в крапку, завантаження добре, не встигаю навіть робити дз) Ну і граматика і лексика, яка мені потрібна)
Олександа Парішкура
Про підготовку до співбесіди
Мені дуже сподобався інтерактивний підхід з "іграми" та моделюванням реальної співбесіди) Мені це завжди допомагає засвоїти інформацію. Загальна атмосфера заняття дуже важлива для мене і мені було легко та цікаво спілкуватися з Михайлом
Без імені
Про індиви та персональну програму для власниці маркетингового агенства
Мені все подобається, відчуваю, що вже значно легше можу починати розмову та програма цікава. Якщо я маю якісь, штуки що мені треба підтягнути, кажу тічеру і він мене консультує одразу. І це прекрасно) Подобається також, що одражу аналізує пробіли і в кінці уроку все закріплюємо.
Без імені
Про індивідуальні курси
Тічер Таня – пряма моя людина. Час пролітає непомітно і дуже швидко. І читати та слухати – мені все подобається. Дякуємо вам за школу та викладачів, тепер ще більше хочу вивчити та розмовляти англійською.
Без імені
Про ІТ Starter
Сумно , що курс добігає кінця😢 Враження після курсу тільки позитивні, так як такий формат навчання мені до душі☺️ Мені дуже приємно, що Михайло дав мені такий фідбек) І я вже казала, що викладач він класний👍🏻 зрозуміло пояснює та допомагає розвивати логічне мислення по англійськи.
Інна Зелененко
Велике спасибі цій школі!
Імітували різні ситуації та найрізноманітніші питання, які можуть бути поставлені на співбесіді. Також провели пробне інтерв'ю. Всім раджу цю школу, тому що тут працюють майстри.
Sergey Vikentev,
QA Automation
Тут підходять індивідуально до вашої вакансії.
Рекомендую підготовку до співбесіди з англійської мови Solid, тут підходять індивідуально до вашої вакансії та у 2-3 созвона по зум вас готують до найчастіше задаваних питань.
Anna Neznaenko
PM
Не знаєш чи тобі підійде курс?
Пройди тест та отримай консультацію
Якщо залишилися питання
У вартість уроку входять:
 • індивідуальний план навчання та чек-лист;
 • саме заняття;
 • запис уроку та всі матеріали до нього;
 • домашнє завдання;
 • особова перевірка викладачем;
 • фідбек з помилок;
 • послуга особистого менеджера, який із тобою на зв'язку (контролює відвідування та виконання домашніх завдань).